استند کاتالوگ چیست؟

استند کاتالوگ یا جا کاتالوگی به پایه ای گفته می شود که برای نمایش و ارائه کاتالوگها، کتاب، بروشور و رومه و برگه های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. اینسازه نمایشگاهی، تقریبا در اکثر نمایشگاه ها و همایش ها و رویدادها کاربرد دارد. همچنین سازه ای است که بصورت ثابت نیز در ادارات و بانکها و شرکت ها مورد استفاده قرار گرفته می شود. استند کاتالوگها دارای دو نوع یک طرفه و دوطرفه هستند که بر اساس نیاز و مکان نصب از این نوع ها انتخاب می شود. کم حجم بودن و حمل و نقل آسان از ویژگی های این نوع سازه نمایشگاهی هستند. قیمت استند کاتالوگ ها نیز بر اساس ویژگی هایی همچون جنس و اندازه، تعداد طبقات و . مشخص می گردد.

انواع استند کاتالوگ یا استند جاکاتالوگ:

  1. کاتالوگ استند پلکسی
  2. کاتالوگ استند فی
  3. کاتالوگ استند تریبون داریا استند تریبیون

کاتالوگ استند پلکسی:

کاتالوگ استند پلکسی که از جنس آلومینیوم و پلکسی شفاف بوده و زیگزاگ شکل شده و از هر دو طرف آن قابلیت دسترسی دارد. از ویژگی های جاکاتالوگی می توان جمع شدن بصورت آکاردئونی، دسترسی از دو طرف، و استفاده در فضای متفاوت همچون مرکز فروش، نمایندگی ها و نمایشگاه ها و. نام برد.

کاتالوگ استند فی:

کاتالوگ استند فی که از جنس ف ساخته شده و دارای 4 یا پنج(5) طبقه برای نگهداری برگه ها و بروشورهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های آن می توان به این موارد اشاره کرد:

  • جنس فی باعث استحکام و مقاوم بودن آن می شود.
  • قابلیت جمع شدن و استفاده در نمایشگاه ها و مراکز فروش نیز از دیگر مزایای این نوع سازه نمایشگاهی است.

کاتالوگ استند تریبون دار یا استند تریبون:

کاتالوگ استند تریبون دار یا استند تریبیون همچون دیگر استند کاتالوگها دارای طبقات برای قراردادن کاتالوگ بوده و علاوه بر آن، داری تریبون نیز می باشد که کاربرد آن را به جهت داشتن تریبون افزایش داده است.

فروشگاه محصولات سازه نمایشگاهی

چاپ سازه نمایشگاهی

برای گرفتن مشاوره رایگان و قیمت استند کاتالوگ با ما تماس بگیرید:

دفتر مرکزی چاپ دیجیتال آرادین: 9-66574278-021

تهران- میدان انقلاب- خیابان فرصت شیرازی- پلاک 9

استند کاتالوگ+ جا کاتالوگی+ قیمت استند کاتالوگ+ قیمت جاکاتالوگی+ استند تریبیون+ قیمت استند تریبیون+ استند تریبون دار+ استند کاتالوگ یک طرفه+ استند کاتالوگ دو طرفه+استند کاتالوگ دیواری+استند کاتالوگ رومیزی+جا بروشوری+استند جابروشوری

میز کانتر - میز پیشخوان نمایشگاهی

استند کاتالوگ (جا کاتالوگی)

استند فریم نمایشگاهی

استند ,کاتالوگ ,ها ,تریبون ,استفاده ,سازه ,استند کاتالوگ ,کاتالوگ استند ,ها و ,استند تریبون ,می شود ,کاتالوگ استند تریبون ,کاتالوگ استند پلکسی ,قیمت استند کاتالوگ ,طرفه استند کاتالوگ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
tamirati01 saminyrayaneh bluresnaghsh partyd123456 finalgrafik caroinstitute irsfe2 uniqueonez taghva-f dr2ayeghcom